Co je BAREVNÝ RÁJ

jsme síť 92 specializovaných prodejen se sortimentem nátěrových hmot, potřeb pro kutily, řemeslníky a zahrádkáře

Jak nás poznáte

poznáte nás podle označení prodejen a podle pravidelných letákových akcí.
imageimage

Historie

síť prodejen od r. 2004 začal tvořit tradiční velkoobchodní distributor Bekos s.r.o.. Zásadním okamžikem pro posílení sítě byl rok 2006, kdy se Bekos stal součástí skupiny vedoucího českého výrobce Barvy a laky Hostivař a.s. Tato společnost vlastní i známého výrobce malířských barev značky Remal, firmu Barvy a laky Teluria s.r.o. Barevný ráj tímto získal zázemí stěžejních výrobců a profesionální podporu svého rozvoje.

Co děláme pro prodejny - zásadní výhodou je nosný prodejní sortiment známých značek společnosti BAL a Teluria (Industrol, Lazurol, Remal a další), kompletní velkoobchodní širokosortimentní servis, individuální a profesionální dodavatelký přístup, technická podpora (např. umožňujeme elektronický přenos a zpracování objednávek zboží, poskytujeme míchárny barev, zavedli jsme poradenskou službu). Naše činnost je postavena na přímé podpoře prodeje (letáky každý měsíc distribuujeme přímo do schránek ve spádové oblasti jednotlivých prodejen, investujeme do reklamy v celorepublikovém tisku a v regionálních médiích, zajišťujeme kompletní označení prodejen a směrové tabule polepy, tabulemi a dalšími symboly pod značkou Barevný ráj, poskytujeme finance na podporu prodejen ve formě finančních bonusů, motivujeme personál prodejen - zájezdy, soutěže...)

Co děláme pro zákazníky a konečné spotřebitele

s výrobci vyjednáváme výhodné akční ceny, jako pozvánku k návštěvě prodejny zasíláme leták Barevný ráj až do schránky, každý rok pořádáme zákaznické soutěže, umíme zákazníky potěšit různými dárky, například formou příbalů. Naší hlavní výhodou je profesionální poradenství - pro znalost sortimentu prodejnám zajišťujeme pravidelná školení. Naším cílem je zákazník, který místo bloudění v prodejně našel ochotného a odborné zdatného prodavače, který mu doporučí ten správný nátěr, vysvětlí výhody různých systémů včetně pracovního postupu. Zákazníci, kteří například potřebují namíchat barvu na fasádu ocení kvalitní míchací zařízení. V neposlední řadě jsme přesvědčeni i otom, že je správné podporovat výrobce kvalitních nátěrových hmot převážně tuzemské výroby - nejen že obstojí ve srovnání se zahraniční konkurencí, ale podporujeme tím i český průmysl a zaměstnanost.